VELIKI USPEH: Nikolina Milić sa Avenidom u finalu Evrolige
SRPSKA košarkašica Nikolina Milić, igračica španske Avenide, igraće finale ženske Evrolige.
FOTO: N. Paraušić
Avenida je juče u polufinulu u Istanbulu pobedila mađarski Šopron 72:61, a Milićeva je zabeležila osam poena i pet skokova za 21 minut.
U timu Šoprona, srpska košarkašica Tina Krajišnik imala je dabl-dabl učinak od 14 poena i 11 skokova, dok je kapitenka reprezentacije Srbije Jelena Bruks dala doprinos od osam poena, tri skoka i asistencijom.
Rival španskom timu u finalu u nedelju od 18 sati biće aktuelni šampion ruski Jekaterinburg, dok će za treće mesto od 14 sati igrati Šopron i Fenerbahče.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Tanjug)
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)