FILIPOVSKI POSLE PORAZA OD IGOKEE: Tim je izgubio identitet
TRENER košarkaša Partizana Sašo Filipovski rekao je da je tim izgubio identitet usled velikog broja promena koje se traže posle svakog poraza.
FOTO: KK Partizan
Partizan je izgubio od Igokee sa 83:75 u Beogradu i tako vezao četiri poraza u ABA ligi.
- Posle svakog poraza se traže promene u timu. Tim je toliko promenjen da je izgubio svoj identitet. Treba da damo maksimum i iz ove sezone da izvučemo ono što može da se izvuče. Dovesti nove igrače više ne može za Evropu. To što smo tražili nismo mogli da potpišemo. Imamo to što imamo. Jednostavno, nije samo promeniti, treba vremena da ih uigraš. Kad novi dođe, vraćaš se dva koraka unazad da spremiš ekipu. A, na tržištu nema baš igrača za koje se klubovi tuku, da možemo da ih dovedemo - rekao je Filipovski posle utakmice.
Preporučujemo
FILIPOVSKI POSLE PORAZA: Moramo da popravimo igru, pobegli su nam trojkama
30. 01. 2021. u 21:32
FILIPOVSKI POSLE PORAZA OD BUDUĆNOSTI: Matematika je matematika, život je život
16. 01. 2021. u 20:45
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)