RADONJIĆ: Čeka nas izazov protiv Efesa, opasnost nije samo Larkin!
TRENER košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je da njegov tim očekuje još jedan veliki izazov protiv Efesa u 22. kolu Evrolige.
Foto: EPA-EFE/PHILIPP GUELLAND
Crveno-beli sutra od 17 sati igraju protiv turskog tima u dvorani "Sinan Erdem" u Istanbulu.
"Posle dva teška duela protiv Barselone i Mornara, očekuje nas još jedan veliki izazov protiv Efesa ekipe koja ima kontinuitet, veliki kvalitet i ambicije. Spremićemo se najbolje što možemo u datim okolnostima za zahtevan meč. Biće nam potrebna velika energija i dobra koncentracija. Moramo da odigramo dobro ne samo na bekovima Larkinu i Miciću, koji predvode taj tim, već i protiv Simona, Boboe, Andersona, Danstona, Plajsa, Singltona… To takođe pokazuje kakav kvalitet imaju. Znamo da nas čeka izuzetno težak meč u Istanbulu“, rekao je Radonjić za klupski sajt.
Košarkaš Džordan Lojd smatra da je pred njegovim timom zahtevan meč.
"Teška utakmica je pred nama, imamo malo vremena da se pripremimo za nju, potrošnja je velika. Ritam je vrlo zahtevan, ali želimo da damo svoj maksimum. Efes je tim sa izuzetno dubokim rosterom, velika opasnost preti ne samo od Larkina i Micića već i od svih ostalih igrača koji imaju ogroman kvalitet. Moraćemo da odigramo kao tim, čvrsto i najbolje što možemo“, rekao je Lojd.
Preporučujemo
RADONjIĆ I KURIDžA SLOŽNI: Mornar odlična ekipa, Zvezdu čeka težak posao u Baru
23. 01. 2021. u 14:28
POVRATAK DUŠANA VLAHOVIĆA! Povreda je prošlost, Srbin spreman da povede Juve do mesta koje vodi u Ligu šampiona!
DANAŠNjI program Serija A zatvoriće Juventus i Sasuolo koji se sastaju na "Alijanc stadionu" od 20 časova i 45 minuta. "Stara dama" se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona i mora osvajati bodove na svom terenu kako bi se našla među prva četiri na tabeli.
21. 03. 2026. u 07:20
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)