"BOMBA" U MINHENU: Doskorašnji košarkaš Reala potpisao za Bajern
Kanadski košarkaš Ksavijer Ratan-Mejs potpisao je ugovor sa Bajernom, saopštio je danas nemački klub.
FOTO: EPA
U saopštenju se ističe da je Ratan-Mejs ugovor sa Bajernom potpisao do juna 2026. uz mogućnost produženja na još jednu sezonu. On je prošle sezone igrao za madridski Real, a prosečno je beležio 5,3 poena po utakmici u Evroligi.
Ratan-Mejs (31) se za novu sezonu priprema u Los Anđelesu, saopštio je klub iz Minhena. Kanadski košarkaš je u karijeri, između ostalih, igrao i za Memfis, AEK, Bnei Hercliju, Hamilton, Skarboro, Sibiu, Denizli, Melburn i Jenisej.
Košarkaši Bajerna će 30. septembra u prvom kolu Evrolige gostovati Panatinaikosu.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)