TRESE SE MALI KALEMEGDAN! Stiže pakleno pojačanje u Crvenu zvezdu
SADA je sve jasno!
Foto: Profimedia
Džordan Nvora nije više član Efesa, saopštio je danas klub iz Istanbula.
- Želeli bismo da zahvalimo Džordanu Nvori na njegovom trudu u našem dresu i poželimo mu uspeh u sledećem poglavlju njegove karijere" Efes je poželeo 203 cm visokom Nvori sreću i uspeh u nastavku karijere, a postavlja se pitanje hoće li naredna stanica biti u Beogradu, odnosno u Crvenoj zvezdi.
Podsećanja radi, sredinom prošlog meseca bilo je reči o tome da reprezentativac Nigerije ima načelan dogovor sa Crvenom zvezdom, konkretno kad se saznalo da je klub iz Istanbula odlučio da ne aktivira drugu sezonu ugovora sa Nvorom.
Ukoliko se taj transfer bude realizovao, Nvora bi bio četvrti Nigerijac u redovima kluba s Malog Kalemegdana u koji su ovog leta došli Čima Moneke, Semi Odželeje i Ebuka Izundu.
Inače, Nvora je u NBA igrao za Milvoki, Indijanu i Toronto, a prošla sezona bila mu je ujedno i prva u Evropi.
BONUS VIDEO: Sudija morao da uspava MMA borca
Preporučujemo
GOTOVO JE! Amerikanac platio obeštećenje da bi potpisao za Crvenu zvezdu
03. 07. 2025. u 08:29
PUČE BOMBA NA MALOM KALEMEGDANU! Stigla dva pojačanja u Crvenu zvezdu
02. 07. 2025. u 13:29
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)