„MALENE“ NE GUBE NADU: Sutra u Kraljevu drugi meč finala šampionata za košarkašice
Druga utakmica finala plej-ofa nacionalnog šampionata za košarkašice između domaćeg Kraljeva i beogradske Crvene Zvezde biće odigrana sutra (18.00) u staroj hali sportova na ibarskom keju.
G.Šljivić
Posle ubedljive pobede u prvoj utakmici (84:53) prednost je na strani crveno-belih koje ove sezone ne znaju za poraz, ali kraljevačke „malene“ veruju da su sposobne da naprave podvig i stignu do izjednačenja u finalnoj seriji.
Za to će im, poručuju košarkašice iz grada na Ibru, biti neophodna snažna podrška sa tribina pa pozivaju svoje navijače da sutra u što većem broju ispune popularnu „kutiju šibica“.
Preporučujemo
PRENOS, VIRTUS - PARTIZAN: Utakmica koja je podigla nezapamćenu prašinu
11. 03. 2026. u 20:40 >> 20:40
SVET GLEDA U NEVERICI: Pogledao u teren i shvatio – ovo NIJE Barselona!
11. 03. 2026. u 20:35
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)