MEGA ČASTI NAVIJAČE: Besplatan ulaz za meč protiv Hrvata
Košarkaši Mege odigraće i svoj poslednji meč na domaćem terenu u kalendarskoj 2024. godini u TC "Dejan Milojević". Protivnik će im biti ekipa Cibone, a meč se igra u petak od 18 sati.
Foto ABA liga
Klub je pozvao sve navijače koji su u mogućnosti da dođu i da podrže sastav Mege u još jednom bitnom meču u okviru ABA lige. Ulaz će biti slobodan za sve zainteresovane.
Mega pred susret za Zagrepčanima ima skor 6-6, dok je Cibona na 2-10. Do sada, dva tima su odigrala 22 duela, a Mega je uspešnija i ima 14 pobeda uz bilans 8-3 kod kuće.
Ekipi Marka Baraća je do kraja kalendarske 2024. godine preostaje gostovanje Studentskom centru.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
SINIŠA MIHAJLOVIĆ PITAO MAJKU DA LI JE HRVAT ILI SRBIN: "Samo jednom me je bilo sramota"
16. 12. 2024. u 20:00
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!
NOVE pravne zavrzlame mogle bi da obeleže Svetsko prvenstvo u fudbalu.
14. 12. 2025. u 13:06
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)