AU, ŠTA SE OVO DESILO! Evroliga ovako nešto ne pamti, pao neslavni rekord

19. 05. 2023. u 18:36

KOŠARKA je poznata kao sport u kome je sve moguće. Ipak, ovo što se desilo u prvoj utakmici Fajnal-fora između Olimpijakosa i Monaka je nešto neverovatno.

АУ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО! Евролига овако нешто не памти, пао неславни рекорд

Naime, tim iz Kneževine je izjednačio negativan rekord elitnog takmičenja po broju poena u jednoj četvrtini - 2. Šampion Grčke je treći period dobio sa 27:2.

Jedini koš za Monako postigao je Eli Okobo i tu polse kontranapada nakon ukradene lopte posle pet i po minuta igre u pomenutom kvartalu.

Koliko je odbrana Olimpijakosa bila sjajna ogleda se i u tome da izabranici Saše Obradovića čak tri puta nisu ni uspeli da šutnu ka košu rivala.

Vredi spomenuti da je Monako na poluvremenu imao prednost od 12 razlike - 29:41.

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?