PREKINUTI PREGOVORI: Pablo Laso odbio da postane selektor
KOŠARKAŠKI savez Izraela prekinuo je danas pregovore sa španskim trenerom Pablom Lasom u vezi preuzimanja nacionalne selekcije ove zemlje, prenosi "Basket njuz".
FOTO: M. Vukadinović
Laso je u prethodnom periodu imao nekoliko sastanka sa predstavnicima KS Izraela. Međutim, danas je zvanično odbio da bude novi selektor Izraela, pošto razmatra nekoliko ponuda evroligaških klubova.
"Predstavnici KS Izraela su poručili Lasu da će nastaviti proces izbora novog selektora, ali ako do leta ne pronađu pravog kandidata, ponovo će razgovarati sa Lasom. Naravno, uslov je da Laso ne preuzme neki evroligaški klub", navodi "Basket njuz".
Laso se prošle godine pominjao kao kandidat za trenera Crvene zvezde. Grčki mediji navode da je španski trener sada glavni kandidat za novog trenera Panatinaikosa.
Real je u julu prošle godine raskinuo ugovor sa Lasom iz medicinskih razloga, pošto je iskusni trener doživeo srčani udar i nije vodio madridski klub na poslednjim mečevima u sezoni.
Laso je bio trener Reala od 2011. godine. On je sa Realom dva puta bio šampion Evrope, a sa madridskim klubom osvojio je šest titula šampiona Španije i šest Kupa kralja.
BONUS VIDEO: Trening košarkaša Srbije za odlučujuće borbe za Mundobasket
Preporučujemo
PANATINAIKOS OSTAO BEZ TRENERA: Radonjić dobio otkaz, stiže Pablo Laso?
21. 02. 2023. u 12:59
OSVOJIO BUENOS AJRES, PA NAJAVLjUJE BORBU SA ĐOKOVIĆEM: Alkaraz želi mesto broj jedan
21. 02. 2023. u 14:04 >> 14:05
SRAMOTA ZAPADA - "ĐOKOVIĆ NIJE REKORDER": "Amerikanac pedofil je bolji od Novaka"
21. 02. 2023. u 08:39
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)