ĐOKOVIĆ U TRANSU: Bacao se, nervirao, ali nije bilo pomoći (VIDEO)

15. 12. 2021. u 10:27

BARSELONA je slavila u Beogradu protiv KK Crvena zvezda rezultatom 76:69 u 15. kolu Evrolige.

ЂОКОВИЋ У ТРАНСУ: Бацао се, нервирао, али није било помоћи (ВИДЕО)

Utakmica je bila puna oscilacija. Crveno-beli su loše počeli, pa se u drugoj četvrtini vratili u meč.

Nije bilo lako gledati, pogotovo ne Novaku Đokoviću, koji je navikao i sebe i nas da bude najbolji u ključnim momentima.

Nervirao se Nole u prvom, a još više u drugom poluvremenu. Ponovo je treća četvrtina bila kopija prve, a druga poslednje.

Malo je nedostajalo da Zvezda slavi, a koliko je bilo napeto pokazuje i reakcija najboljeg srpskog tenisera koji je u jednom trenutku pao na kolena zbog svog tima.

Video je brzo postao hit među navijačima Zvezde.