KOŠARKAŠKO ČUDO: Sin legende Partizana razbio Zvezdu, iako je dve godine mlađi od rivala (VIDEO)
PARTIZAN ne mora da brine za košarkašku budućnost.
Foto Jutjub
Predrag "Saša" Danilović je svojevremeno harao u dresu crno-belih, a sada to čini njegov sin, Vuk.
U "večitom derbiju" je svojim majstorijama presudio Crvenoj zvezdi, i to iako je meč odigran u uzrastu do 15 godina, a on ima samo 13.
Podsetimo, Predrag Danilović, predsednik Košarkaškog saveza Srbije, ima troje dece, a svi se aktivno bave sportom. Vuk je krenuo očevim stopama, Olga je uspešna teniserka, a Sonja igra odbojku za ekipu TENT-a.
BONUS VIDEO Kako je Beograd dočekao košarkaše koji su u Indijanapolisu dobili i "Drim tim"
Preporučujemo
ALBANCI TUGUJU ZBOG SRBIJE: "Orlići" ih usred Elbasana ostavili bez Evropskog prvenstva
16. 11. 2021. u 17:23
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)