SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički savladao Radnik, slavili TSC i Mačva

18. 05. 2021. u 18:30

ODIGRANI su prvi mečevi 38. kola Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ:  Чукарички савладао Радник, славили ТСЦ и Мачва

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Radnik sa 2:1. Domaćin je za tri minuta došao do prednosti 2:0.

Prvo je Jovan Lukić u 33, a potom i Danilo Pantić u 36. minutu zatresao mrežu Surduličana. Konačan rezultat postavio je Miloš Spasić u 72. minutu.

Čukarički ima 22 pobede i treći je na tabeli sa 74 boda.

TSC je na domaćem terenu savladao Inđiju 2:1. Poveli su izabranici Mladena Krstajića u 17. minutu golom Mihajla Banjca. U 34. minutu Željko Mitrov je poravnao rezultat, a konačnih 2:1 postavio je Nenad Lukić u 58. minutu.

Fudbaleri Mačve pobedili su u Šapcu Zlatibor sa 1:0, golom Dilana Ortiza u 78. minutu.

U toku je meč Mladost - Partizan, možete pratiti tok uživo OVDE. Dok se preostale utakmice poslednjeg kola domaćeg šampionata igraju u sredu.