"BOMBA" U RIMU: Murinjo dovodi moćno pojačanje u Romu!
NOVI trener Rome Žoze Murinjo već traži načine da ojača ekipu koju će voditi u italijanskoj prestonici, a jedna od želja portugalskog stručnjaka je i golman Mančester Junajteda David De Hea, prenosi italijanski „Korijere delo sport“.
foto: EPA
Italijanski list navodi i da je iskusni Antonio Mirante blizu odlaska iz kluba, a Murinjo bi želeo da njegov odlazak nadomesti dovođenjem španskog čuvara mreže.
Foto: EPA
De Hea (30) je u Junajtedu od 2011. godine, a prethodno je branio za Atletiko Madrid. Za reprezentaiju Španije odigrao je 45 utakmica.
De Hea je sa Murinjom sarađivao u Mančester Junajtedu, a zanimljivo je da upravo Roma i Mančester Junajted igraju revanš-utakmicu polufinala Lige Evrope. Malo je izvesno da će meč imati rezultatski značaj pošto je u prvoj utakmici Junajted na Old Trafordu slavio sa čak 6:2.
(Sport klub)
Preporučujemo
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
28. 02. 2026. u 07:00
"ZELENSKI, MOLIMO TE, VRATI GA SA FRONTA!" Ukrajina u šoku, nasilno mobilisan svetski šampion i odmah poslat u JURIŠNIKE
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i potez koji ima veze sa sportom.
28. 02. 2026. u 21:19
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)