BOMBA NA "MARAKANI": Kolarov blizu dolaska u Crvenu zvezdu

Časlav Vuković

01. 05. 2021. u 18:10

ALEKSANDAR Kolarov trebalo bi da postane novi fudbaler Crvene zvezde.

БОМБА НА МАРАКАНИ: Коларов близу доласка у Црвену звезду

FOTO: M. Vukadinović

Iskusni 35-godišnji levi bek bi ugovor sa šampionom Srbije trebalo da potpiše na jednu plus jednu godinu, uz platu od 600.000 evra godišnje, plus premije i bonusi, saznaje "Kurir".

Kolarov je nedavno rekao da nema nameru da se vraća u Srbiju, ali očigledno da su Dejan Stanković i Zvezdan Terzić uspeli da ga ubede da obuče crveno-beli dres.

Ipak, ostalo je da se vidi još nekoliko detalja, mada je transfer blizu realizacije.

Nema sumnje da će bivši igrač Rome i Mančester sitija predstavljati veliko pojačanje kraj leve aut linije ukoliko se ove informacije ispostave kao tačne.

Podsetimo, Crvene zvezda pregovara i sa Aleksandrom Dragovićem i Aleksandrom Prijovićem koji bi takođe od naredne sezone mogli da igraju na stadionu "Rajko Mitić".

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (4)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?