NOVI UGOVOR ZA SRBINA: Štutgart čuva Kalajdžića
Austrijski fudbaler srpskog porekla Šaša Kalajdžić, zbog svoje odlične igre, nalazi se pred sklapanjem novog ugovora sa VFB Štutgartom, čiji dres nosi.
Ilustracija sport Foto Dephositos
Kalajdžić je u 29 utakmica postigao 14 golova i postao je glavni oslonac Štutgarta.
Njegova odlična igra učinila ga je zanimljivim za brojne klubove, pa VFB Štutgart razmišlja o sklapanju novog, boljeg ugovora sa svojim igračem.
Kalajdžić sa Štutgartom ima ugovor do 2023.godine, ali klub želi da ga dodatno veže.
- Znamo koliko je je dobar. Vodićemo razgovore sa Sašom najkasnije na leto, najavio je sportski direktor Štutgarta Sven Mislintat za dnevnik „Bild“.
Ukoliko bude postignut dogovor o prevremenom produženju ugovora do 2024.,od toga bi obe strane profitirale.
Naime igrač bi dobio veću platu, a klub veće obeštećenje u slučaju njegovog odlaska.
Trenutno Kalajdžić zarađuje oko milion evra godišnje.
Preporučujemo
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)