NASTAVIO DA REŠETA MREŽE: Dušan Vlahović najzaslužniji za pobedu Fiorentine

20. 04. 2021. u 22:46

JOŠ jednu sjajnu utakmicu odigrao je Dušan Vlahović. Srpski reprezentativac je pogodio i asistirao u pobedi Fiorentine nad Veronom sa 2:1 u 32. kolu Serije A.

НАСТАВИО ДА РЕШЕТА МРЕЖЕ: Душан Влаховић најзаслужнији за победу Фиорентине

Nekadašnji napadač Partizana uspeo je da nadmurdi Darka Lazovića i Ivana Ilića i donese "ljubičastima" važnu pobedu.

Igrao se drugi minut nadoknade prvog poluvremena kada je Vlahović bio precizan sa bele tačke.  Bio je to njegov 16. gol u najjačem rangu italijanskog fudbala.

Penalu je prethodio prekršaj Baraka nad Bonevaturom.

Martin Kaseres je povisio na 2:0 u 65. minutu, a asistencija kod gola Urugvajca upisana je Vlahoviću.

Posle ovog trijumfa Fiorentina se nalazi na 13. mestu na tabeli sa 33 boda, dok je Verona deveta i ima 41 bod.