SLAVILO SE NA MARAKANI: Terzić sipa šampanjac Mrkeli i ministru, a tu je bio i bivši trener Zvezde (FOTO)
FUDBALERI Crvene zvezde slavili su na 164. večitom derbiju i na korak su od 32. titule u istoriji, a to je bio razlog da se slavi na Marakani.
FOTO: Printskrin/Instagram/andrejmrkela
Tako su se u kancelariji crveno-belih okupili čelnici kluba uz još nekoliko gostiju u vidu ministra Aleksandra Antića, kao i još nekoliko ljudi bliskih rukovodstvu kluba
Generalni direktor Zvezde Zvezdan Terić imao je razlog da se opusti, pa je tako otvorio šampanjac, koji je točio Mitru Mrkeli, Aleksandru Antiću i ostalim gostima.
U pozadini je puštena pesma Zdravka Čolića, "Čija je ono Zvezda", kojom se slavila pobeda na 164. večitom derbiju.
FOTO: Printskrin/Instagram/andrejmrkela
Gost čelnika Zvezde bio je i bivši trener kluba Vladan Milojević.
Preporučujemo
MILOJEVIĆ OTVORIO DUŠU: Pričao o Zvezdi, Terziću, Mrkeli i zašto Bena nije odveo u Aziju
04. 04. 2021. u 14:02
POGLEDAJTE SVE GOLOVE LŠ: Neverovatna utakmica u Minhenu, Čelsi slavio u Sevilji (VIDEO)
07. 04. 2021. u 22:55 >> 22:55
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (2)