MILAN SE PROVUKAO U FINIŠU MEČA: Hauge doneo bod "rosonerima", titula Serije A sve dalje

03. 04. 2021. u 14:55

FUDBALERI Milana odigrali su nerešeno protiv Sampdorije 1:1 na svom terenu u 29. kolu Serije A.

МИЛАН СЕ ПРОВУКАО У ФИНИШУ МЕЧА: Хауге донео бод росонерима, титула Серије А све даље

Mučio se tim Stefan Piolija i nije odigrao dobar meč, a da nije bilo mladog Jensa Haugea "rosoneri" bi doživeli poraz na "San Siru".

Mučio se Milan da slomi otpor gostiju koji su prvi poveli u 57. minutu preko Fabija Kvaljarele. Odmah potom je domaćinu došla pomoć od protivnika.

Adrijen Silva je dobio drugi žarton i zaradio isključenje, te je tako tim Klaudija Ranijera do kraja utakmice morao da igra sa desetoricom igrača.

Ipak, Hauge je uspeo u 87. minutu da donese izjednačenje Milanu. Primio je loptu od Franka Kesija u kaznenom prostoru rivala, oslobio se čuvara i lako pogodio mrežu.

Mogao je domaćin i do pobede, ali je udarac Kesija zaustavila stativa. Ekipa iz Đenove je odolela do kraja susreta i osvojila boda.

Milan se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 60 bodova, ima pet manje i dve utakmice više od Intera, dok je Sampdorija 10. sa 36.