HOROR U LIGI 2: Teška povreda fudbalera Forest grina, odmah prenet u bolnicu (VIDEO)
FUDBALERI Boltona savladali su sa 1:0 ekipu Forest Grina u Engleskoj Ligi 2 (četvrti razred takmičenja), a meč je obeležila teška povreda jednog igrača domaćeg sastava.
Foto: Printskrin
Džamil Mat izvukao je deblji kraj u jednom duelu na sredini terena na samom početku utakmice. On je teže povredio desnu šaku i morao je da napusti teren, nakon čega je odmah prevezen u bolnicu.
Prekid je trajao nekoliko minuta, a u nastavku je Bolton stigao do pobede protiv direktnog konkurenta u borbi za plasman u Ligu 1. Bolton je trenutno četvrti sa sa dva boda zaostatka za trećeplasiranim Tranmerom, a Forest Grin peti, sa bodom manje.
U viši rang direktno idu tri ekipe, a četvrti putnik određuje se plej ofom.
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)