MANČESTER ZADOVOLJAN NORVEŽANINOM: Junajted spremio Solskjeru novi ugovor
MENADžER fudbalera Mančester Junajteda Ole Gunar Solskjer dobiće od čelnika kluba novi ugovor, prenose britanski mediji.
Foto: EPA-EFE/Rui Vieira/POOL
Kako se navodi, uprava je zadovoljna radom Solskjera, a izvršni direktor Junajteda Ed Vudvord ponudiće mu produženje saradnje i Norvežanin će uskoro potpisati novi trogodišnji ugovor.
Solskjer je menadžer "Crvenih đavola" od 2018. godine i još uvek nije doneo nijedan trofej na Old Traford.
Junajted je trenutrno drugi na tabeli Premijer lige sa 57 bodova.
Preporučujemo
SOLSKJER UŠAO U ISTORIJU JUNAJTEDA: Ovo nije uspeo da uradi ni legendarni Aleks Ferguson
07. 03. 2021. u 22:04
BOKSING DEJ KLASIK NA OLD TRAFORDU: Junajted bez kapitena dočekuje "svrake" koja ga redovno pobeđuju prethodnih godina
JEDINI meč Premijer lige na Boksing dej ove sezone igra se na „Old Trafordu“ gde Mančester junajted dočekuje Njukasl (21.00). Istorija je na strani "crvenih đavola“, ali forma, kadrovski problemi i nedavni međusobni dueli sugerišu da nas čeka veoma neizsvestan okršaj.
26. 12. 2025. u 09:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)