NEVEROVATAN GOL U SERIJI B: Ovakav pogodak se ne viđa često, igrač Kremonezea sa svoje polovine presudio rivalu (VIDEO)
ITALIJANSKA Serija B je možda već dobila najefektniji gol u sezoni. Delo je veznog fudbalera Kremonezea Mikelea Kastanjetija.
Foto: Printskrin/Twitter/@CGrigiorosso
Kremoneze je kao gost pobedio Entelu sa 2:0, a 31-godišnji fudbaler je pogodio mrežu rivala sa svoje polovine. Igrao se 60. minut kada je Kastanjeti postigao gol - njegov prvi u sezoni.
Čuvar mreže domaćina Alesandro Ruso je ispucao loptu daleko, a igrač gostiju je iz prve udario i ona je završila iza leđa golmana domaćih.
Kremoneze je posle 29 utakmica na 14. mestu Serije B sa 35 bodova. Entela je poslednja sa 21.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MATIĆ O SRPSKOM FUDBALU: Plivamo u mulju, dotakli smo dno, Vidić je rešenje za spas
17. 03. 2021. u 09:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KONAČNO! TIJANA BOŠKOVIĆ! Legendarna odbojkašica po prvi put ove sezone oblači dres reprezentacije!
SELEKTOR Zoran Terzić uvrstio je Tijanu u sastav za večerašnji meč sa Nemačkom u okviru Lige nacije za odbojkašice koji će biti odigran u "Areni" od 20 časova.
11. 07. 2026. u 12:20
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)