SUPERLIGA: TSC slavio, remi Vojvodine, Proleter trijumfovao sa dva igrača više!

15. 03. 2021. u 16:24

Fudbaleri TSC–a su rezultatom 3:0 porazili Mačvu, dok je Vojvodina sa Radnikom odigrala nerešeno, 2:2.

СУПЕРЛИГА: ТСЦ славио, реми Војводине, Пролетер тријумфовао са два играча више!

TSC je bez većih problema porazio Mačvu u utakmici 27. kola Linglong Superlige Srbije.

Do vođstva su došli preko Dejana Milićevića, već u 8. minutu, dok je na 2:0 povisio Mihajlo Banjac u 37. minutu susreta i sa ovim rezultatom se otišlo na pauzu.

U nastavku, Mačva nije uspela da ugrozi domaći tim, koji je u trećem minutu sudijske nadoknade preko Milićevića samo potvrdio laku pobedu i nova tri boda.

U istom terminu, bodove su podelili Radnik iz Surdulice i Vojvodina, a krajnji rezultat je bio 2:2.

Zoran Danoski je u 30. minutu pogodio za vođstvo Radnika, dok je autogolom Bjelovića u 42. minutu povećan rezultat na 2:0. a golom Nikole Drinčića u drugom minutu sudijske nadoknade, smanjeno je na 2:1

Vojvodina je uspela da nadoknadi zaostatak od dva gola i da osvoji bod, a drugi gol na meču postignut je u 74. minutu, kada je Bogdanski postigao autogol.

Fudbaleri Proletera su zahvaljujući golovima Bašanovića i Mirosavljeva uspeli da pobede Spartak sa 2:0, a gosti iz Subotice su imali i dva crvena kartona.