SRPSKI FUDBALER PONOVO TRESE MREŽE: Andrija Živković pogodio u pobedi PAOK-a (VIDEO)

Č. V.

15. 02. 2021. u 19:17

SRPSKI fudbaler i član PAOK-a Andrija Živković pogodio je za solunski klub u pobedi nad Janinom sa 2:0 u gostima u 22. kolu grčke lige.

СРПСКИ ФУДБАЛЕР ПОНОВО ТРЕСЕ МРЕЖЕ: Андрија Живковић погодио у победи ПАОК-а (ВИДЕО)

Krilni igrač je dobio loptu od Ingasona na desnoj stranie, uneo ju je u sredinu, sjajno šutirao i u 56. minutu doneo prednost PAOK-u.

Njemu je ovo šesti gol u sezoni, a prvi od 6. decembra kada je bio strelac protiv Asterasa.

Trimjumf za crno-bele je potvrdio Švab koji je bio precizan sa bele tačke u 62. minutu.

Inače, treba reći da je PAOK u prvom poluvremenu promašio jedan penal. Neprecizan sa 11 metara bio je Vieirinja.

Tim iz Soluna je posle ove pobede na četvrtom mestu sa 43 boda, koliko imaju drugoplasirani Aris i trećeplasirani AEK. Ekipa Janine zauzima 10. poziciju na tabeli a osvojila je 21 bod.

Gol bivšeg fudbalera Partizana možete pogledati u videu ispod teksta na 3:12.