STANOJEVIĆ: Prezadovoljan sam, pobedili smo čvrstu ekipu

12. 02. 2021. u 18:56

FUDBALERI Partizana pružili su odličnu partiju protiv Novog Pazara i slavili su sa 4:1 na svom terenu u 21. kolu Superlige Srbije, a trener crno-belih Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan onim što je video od svojih izabranika.

СТАНОЈЕВИЋ: Презадовољан сам, победили смо чврсту екипу

Drugo poluvreme je bilo dosta sadržajnije od prvog. U drugih 45 minuta su postignuti svi golovi. Strelci za domaće su bili Lazar Marković, Bibras Natho i Filip Holender, dok je četvrti pogodak bio delo Vlajković koji je zatresao sopstvenu mrežu. Jedini gol za goste postigao je Aganspahić.

- Što se tiče utakmice prezadovoljan sam, Pazar je organizovan, čvrst, nisu nam do vodećeg gola dozvoljavali da uđemo u šesnaesterac - rekao je Stanojević.

Partizan je ostao na drugom mestu na tabeli sa 50 bodova, šest manje od vodeće Crvene zvezde, koja tek treba da odigra svoju utakmicu.