PAVKOV OPRAVDAO POVERENJE: Odgovorio brzo Abdulaj Sise, neverovatno drugo poluvreme (VIDEO)

07. 02. 2021. u 14:20 >> 14:28

FUDBALERI Crvene zvezde nakon 51. minuta igre došli su do prednosti protiv Pazara 2:0. Prednost nije dugo trajala smanjio je Abdulaj Sise samo sedam minuta kasnije na 2:1.

ПАВКОВ ОПРАВДАО ПОВЕРЕЊЕ: Одговорио брзо Абдулај Сисе, невероватно друго полувреме (ВИДЕО)

Dobar početak drugog poluvremena gostujuće ekipe, nakon nekoliko izglednih šansi crveno-belih dolazi šampion Srbije do prednosti.

Snašao se nekadašnji napadač Vojvodine i niškog Radničkog ,izbegao je ofsajd zamku i matirao Marka Drobnjaka.

Pogledajte gol:

Samo sedam minuta kasnije isplatila se inicijativa gostima koji su nakon centašuta po desnoj strani smanjili zaostatak golom Sisea.