PELE ČESTITAO MESIJU: priče poput naših sve su ređe u svetu fudbala
BRAZILSKA fudbalska legenda Pele čestitao je Leu Mesiju na izjednačavanju njegovog rekorda po broju postignutih golova za jedan tim.
FOTO: Sportmanija.mk
Naime, Argentinac je protiv Valensije 643. put postigao gol za katalonsku ekipu. Njemu je za taj uspeh trebal omanje od 16 godina dok je Pele za Santos to postigao za 19 sezona.
- Kad ljubav preplavi vaše srce, teško je promeniti put. Kao i ti, znam kako je voleti jedan klub. Kao i ti, znam da nema ništa bolje od mesta u kojem se osećamo kao kod kuće. Čestitam na istorijskom uspehu, Leo. Pre svega, čestitam na divnoj karijeri u Barseloni. Priče poput naših, o dugoj ljubavi prema jednom klubu, sve su ređe u fudbalu. Divim ti se - napisao je slavni Brazilac na Instagramu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
20. 07. 2026. u 07:00
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (1)