SERIJA A: Verona savladala Lacio

12. 12. 2020. u 22:58

VERONA je kao gost u 11. kolu Serije A savladala Lacio.

СЕРИЈА А: Верона савладала Лацио

U prvom poluvremenu Verona je povela u poslednjim sekundama, kada je štoper Lacija Lazari autogolom doneo prednost gostima.

U drugom poluvremenu Lacio je zaigrao nešto angažovanije, ali je i Verona bila opasnai z kontra napada.

Ekvadorac Kaisedo je sjajnim pogotkom iz okreta doneo izjednačenje posle desetak minuta igre.

Lacio nije nastavio sa napadima, Inzagi je izvršio određene izmene koje nisu donele dobrih stvari, i posle velike greške Radua Verona dolazi do 1:2 sigurnom egzekucijom Adrijana Tamazea.

Do kraja meča Lacio je imao nekoliko prilika ali rezultat je ostao nepromenjen.