SLAVOLJUB ĐORĐEVIĆ: TSC ima kvalitet za vrh Superlige
Poslednji meč u gostima pre zimske pauze, Radnik odigrava u Senti, gde će snage odmeriti sa ekipom TSC-a iz Bačke Topole.
Foto: N. Paraušić
U trenutku odigravanja 18.kola prvenstva Radnik se nalazi na sredini tabele, na desetoj poziciji, sa ukupno 24 boda, dok je domaćin meča sa utakmicom manje, dva mesta niže i sa ukupono 21 bodom.
„Igramo sa ekipom TSC-a koja po meni ima kvalitet za prve četiri ekipe i to su pokazali prošle godine. Imali su slabije rezultate jer su igrali Evropu, a Evropa kolko je dobra za igranje, tolko zna i da uzme danak kada igrate na više frontova. Dobra su ekipa sa odličnim trenerom, dugo igraju zajedno, dobro se poznaju. Igrati protiv jedne takve ekipe, mislim da će biti teško." - jasan je trener Radnika Slavoljub Đorđević
„Mis mo u jako dobrom ritmu. Ovi momci su i sad protiv Proletera pokazali jedan pravi karakter. U seriji smo dobrih rezultata, ali i teških utakmica. Smatram da, bez obzira na neke kadrovske probleme i samim tim probleme oko sastava tima za ovu utakmicu, idemo u Sentu da igramo čvrsto i sve ćemo učiniti da napravimo pozitivan rezultat".
Zbog povreda nekolicine igrača, stručni štab Radnika trenutno ima problem u zadnjoj liniji. Za ovu utakmicu Đorđević neće moći da računa na kapitena Stevanovića, kao ni na Pejčića, Radmanovca i Brkovića koji su već duže vreme na poštedi zbog povreda. Đorđević navodi da u ekipi postoje kvalitetni momci kao adekvatne zamene i veruje da će ekipa odigrati na svom nivou.
Utakmica TSC – Radnik igra se u petak od 16h na stadionu u Senti, a TV Arena sport 1 obezbedila je multi TV prenos meča.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)