HOROR U PANČEVU: Brutalno prebijen bivši fudbalski internacionalac! Primljen u bolnicu sa teškim povredama
BIVŠI fudbalski internacionalac Dušan Belić (49) pretučen je sinoć u Pančevu. Policija je ubrzo pronašla osumnjičene koji mu povrede naneli pištoljem i štanglom.
foto: N. Paraušić
Dvojica mladića su nekadašnjeg fudbalera udarali pomenutim predmetima, a u pančevačkoj bolnici su mu konstatovane teške povrede.
Pančevačka policija je munjevitom reakcijom uhvatila dvojicu osumnjičenih za napad. Radi se o Lazaru S. i Nemanji P. koji od ranije imaju kriminalni dosije. Istraga se nastavlja, a policija pokušava da utvrdi uzrok napada.
Dušan je godinama bio internacionalac i svojevremeno je čuvao mrežu Sent Trujdena u Belgiji. Kasnije je branio u Kanadi, za srpski tim White Eagles, a bio je i reprezentativac Jugoslavije u futsalu.
Nakon igračke karijere je ostao u sportu, a prethodne godine je postavljen na mesto direktora u FK Dinamo iz Pančeva.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)