VRATIO SE UGO VIJEIRA! Iskusni Portugalac potpisao dvogodišnji ugovor
NEKADAŠNjI napadač Crvene zvezde Ugo Vijeira vratio se u Japan!
foto: Novosti arhiva
Iskusni Portugalac potpisao je dovogodišnji ugovor sa Konsadole Saporom, objavio je zvanično taj klub. Zanimljivo je da će nekadašnjeg ljubimca Delija trenirati austrijski stručnjak srpskih korona Mihailo Petrović, dugo prisutan u Japanu.
Ugo Vijera je posle igranja u Crvenoj zvezdi otišao u Japan, gde je 18 meseci branio boje Jokohame. Ostavio je odličan utisak, što je uticalo na tim iz Saporoa da ga angažuje.
Posle prvog mandata u Japanu, Ugo Vijeira je želeo ponovo da se oproba u Evropi. Posle potpisa ugovora sa turskim Sivasom, Portugalac je doživeo tešku povredu kolena, pa u Turskoj nije uspeo da dokaže potencijal. Imao je i epizodu u Žil Visenteu. Nedavno je raskinuo ugovor sa tim klubom, i kao slobodan igrač se preselio u Japan.
(Mocart sport)
Preporučujemo
NOVI PEH ZA STANKOVIĆA: Miljenik Delija je povređen - propušta meč sa Liberecom!
28. 10. 2020. u 12:06
NAJZAD DOBRE VESTI ZA STANOJEVIĆA: Nazire se rešenje velikog problema crno-belih (VIDEO)
28. 10. 2020. u 11:50
NE KRIJU SE: Reprezentativac Srbije zamenio Sofiju sa ženom sa dva deteta! (FOTO)
28. 10. 2020. u 11:42
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)