IVAN JURIĆ: Igrači Juventusa su me vređali zato što sam Balkanac, nisam im ostao dužan!
IVAN Jurić i ove sezone sa Veronom nastavlja da oduševljava javnost u Italiji.
FOTO: EPA
Najnoviji njegov poduhva jeste remi Verone i Juventusa 1:1. u 5. kolu Serije A.
Prvi put još od 1988. godine verona je uspela da uzme bod italijanskom prvaku.
"Ovo je prvi put da je Veroni tako nešto uspelo u 32 godine? Drago mi je zbog toga. Do 70. minuta bili smo bolji tim nakon čega smo stali. Tako da, ako znamo to, kao i da su igrači igrali iznad svojih mogućnosti ostaje žal za pobedom", ističe Jurić.
Pohvalio je i Nikolu Kalinića koji je došao pred kraj prelaznog roka.
"Nikola igra jako dobro. Daleko je još od njegovih najboljih izdanja, zato sam ga zamenio u 55. minutu, ali je za nas jako važan.
Novinari su nakon meča upitali Jurića zbog čega je nakon utakmice ušao u raspravu sa igračima Juventusa.
"Vređali su me da sam Balkanac, rugali su se mom poreklu, nisam mogao da prećutim to, rekao je hrvatski trener koji u pet odigranih kola ima samo jedan poraz.
Preporučujemo
BEZ POBEDNIKA U RIMU: Juventus sa igračem manje došao do boda (VIDEO)
27. 09. 2020. u 22:46
TIP U NOVOM BROJU: Koje lige beleže rast broja pogodaka u prvenstvenim utakmicama?
23. 10. 2020. u 12:00
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Rusija dobila nove sjajne vesti iz Srbije! Rusi ovo nisu mogli ni da sanjaju
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2026. u 15:06
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)