SASTAVI: Tumbaković pormešao tim, Jović napada Mađare
FUDBALERI Srbije dočekuju Mađarsku u trećem kolu Lige nacija, a selektor Ljubiša Tumbaković je napravio nekoliko promena u sastavu u odnosu na meč sa Norveškom.
FOTO: N. Paraušić
Tako će napad "orlova" na ovoj utakmici predvoditi Luka Jović. Osim napadača Reala, još nekoliko novih fudbalera će igrati u startnih 11.
Ovo ne treba da čudi s obzirom na to da Ljubiša Tumbaković želi da odmori one koji su izneli najveći teret protiv skandinavske selekcije.
Sastavi:
Srbija: Rajković – Milenković, S. Mitrović, Pavlović – Gaćinović, Gudelj, Milivojević, Mladenović – Tadić, Ljajić – Jović.
Mađarska: Gulaši - Botka, Lang, Salai - Bese, gazdag, Nađi, Kalmar, Hanđa - Konives, Nikolić.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)