BUNDESLIGA: Haland poslao ozbiljnu poruku Srbiji, Borusija ima novi "zlatni grumen", upamtite ovo ime!

03. 10. 2020. u 21:49

BORUSIJA iz Dortmunda ubedljivo je slavila protiv Frajburga, a na scenu je stupio sjajni mladi fudbaler.

БУНДЕСЛИГА: Халанд послао озбиљну поруку Србији, Борусија има нови златни грумен, упамтите ово име!

Radi se o momku po imenu Đovani Rejna, Amerikancu koji je sin čuvenog Klaudija. Sedamnaestogodišnjak je večeras upisao tri asistencije.

Poveli su fudbaleri Borusije u 31. minutu, strelac je bio Haland, Emre Džan je u 47. minutu povisio na 2:0.

Potom je drugim golom Haland povisio na 3:0, a kod svih golova asistent je bio Rejna.

U drugom minutu nadoknade Haland je uposlio Paslaka za konačnih 4:0.

Zanimljivo je bilo i u Frankfurtu. Andrej Kramarić je doneo vođstvo Hofenhajmu u 18. minutu sjajnim golom, ali se Ajntraht vratio u drugom delu meča. Kamada je na asistenciju Dosta u 54. minutu uvećao prednost. Da bi Dost u 71. minutu postavio konačnih 2:1.

Kel je dočekao Borusiju iz Menhengladbaha, gosti su slavili 3:1. Plea je u 14. minutu doneo prednost gostima, Lainer je dva minuta kasnije uvećao. Da bi Stindl sa bele tačke postigao treći gol za goste. Rehbečak ke u 84 postavio konačan rezultat.

Štutgart i Bajer Leverkuzen odigrali su meč bez pobednika (1:1) Šik je gostima doneo prednost, a Kalajdžić u76. minutu postavlja konačan rezultat.

Verder je savladao Armeniju iz Bilefelda 1:0, a jedini gol postigao je Bitenkurt u 27.minutu.

Lajpcig je bio ubedljiv protiv Šalkea. Slavili su fudbaleri Red Bula 4:0, a tri gola postigli su domaći za svega 15 minuta.

Poveli su autogolom Bozdogana u 31. minutu, Andželino je četiri minuta kasnije povisio prednost domaćina, a Orban u zaustavnom vremenu postiže treći gol u poluvremenu. Halstenberg je u 80. minutu postavio koknačnih 4:0.