MLADI NAPADAČ ZVEZDE 'RAZNEO' VOŠU: Lalatović isključen protiv Pazara

03. 10. 2020. u 18:13

MLADI napadač Novog Pazara Luka Marković sa tri pogotka častio je Vojvodinu u ubedljivoj pobedi domaćina (3:1).

МЛАДИ НАПАДАЧ ЗВЕЗДЕ РАЗНЕО ВОШУ: Лалатовић искључен против Пазара

ŽAL Momčilo Mrkaić, centarfor Vojvodine Foto: J.Grlić

Pokazali su Pazarci da mogu protiv favorizovane Vojvodine. Pored pobede domaćina meč je obeležilo isključenje Nenada Lalatovića.

Temperamentni trener je burno reagovao posle trećeg gola domaćih u 44. minutu, Novosađani su tada tražili ofsajd, osuo je salvu uvreda na račun arbitra Petra Pipera, a potom je prešao na "obračun" sa nekim iz lože Gradskog stadiona, nakon što je zaradio isključenje.

Jedino što je Vojvodina uspela u nastavku jeste da ublaži slavlje domaćina, ali nije mogla da spreči drugi poraz u ovoj sezoni.

Sparatak je savladao ekipu Čukaričkog i na taj način preuzeo četvrtu poziciju na tabeli Superlige. 4:2 (2:2).

Ključni igrač ekipe Vladimira Gaćinovića bio je odlični Nemanja Nikolić, koji je sa dva pogotka i asistencijom predstavljao nerešivu enigmu za odbranu Brđana.

Uzbudljivo je bilo u Bačkoj Palanci, gde se domaćin vratio protiv Javora i stigao do vrednog boda (2:2). Seriju asistencija i odličnih mečava nastavio je levi bek ekipe iz Ivanjice Marko Jevremović. Voždovac vezao i drugu pobedu u prvenstvu, pošto je savladao Mačvu u Šapcu golovima Putinčanina i Lasickasa sredinom drugog poluvremena.