DMITROVIĆ HEROJ EIBARA: Srbin bacio Gvardiolu na kolena i doneo pobedu Baskijcima (VIDEO)

03. 10. 2020. u 16:11 >> 16:29

MARKO Dmitrović jedan je od junaka kluba iz Baskije.

ДМИТРОВИЋ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Србин бацио Гвардиолу на колена и донео победу Баскијцима (ВИДЕО)

Uspeo je u 5. kolu Primere Eibar da upiše prvu pobedu u novoj sezoni, Eibar je slavio na gostovanju Valjadolidu, sa igračem manje slavili su 2:1.

Odličnu utakmicu imao je srpski golman Marko Dmitrović koji je imao nekoliko odličnih intervencija.

Između ostalog odbranio je penal fudbaleru domaćeg tima Serđu Gvardioli početkom drugog poluvremena i tako širom otvorio vrata do pobede svom timu.

Sjajno je Dmitrović pročitao udarac protivničkog fudbalera, a gotovo da mu je uhvatio živu loptu posle udarca u 48. minutu.