VOJVODINA SE VRATILA NA POBEDNIČKI KOLOSEK: Novosađani bez većih problema savladali Radnik

18. 09. 2020. u 19:51

FUDBALERI Vojvodine pobedili su Radnik sa 2:0 na svom terenu u prvom meču 8. kola Linglong Superlige Srbije.

ВОЈВОДИНА СЕ ВРАТИЛА НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Новосађани без већих проблема савладали Радник

Aranđel Stojković foto: N.Paraušić

Bili su Novosađani bolji rival na ovom meču. Gosti iz Surdulice su odigrali dobro prvo poluvreme, parilali su domaćinu, ali su pali u nastavku susreta.

Na kraju je presudio kvalitet koji je nesumnjivo na strani izabranika Nenada Lalatovića. Vojvodina je do vođstva došla u 56. minutu kada je Petar Bojić postigao treći gol ove sezone.

Konačan rezultat na ovoj utakmici postavio je Nemanja Čović koji je pogodio sa bele tačke u 67. minutu.

Novosađani su se vratili na pobednički kolosek, nakon što su posle četiri vezana trijumfa u prošlom kolu izgubili u Ivanjici od Javora sa 3:2.

Vojvodina se sada nalazi na drugom mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Radnik 18. sa četiri boda.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44