KORAK BLIŽE POJAČANJU: Barselona se dogovorila sa Holanđaninom

Александар Илић
Aleksandar Ilić

09. 09. 2020. u 15:36

MEMFIS Depaj je dogovorio lične uslove sa Barselonom tvrdi novinar Fabricio Romano.

КОРАК БЛИЖЕ ПОЈАЧАЊУ: Барселона се договорила са Холанђанином

Foto: AP/Tanjug


Spekulisalo se u prethodnim danima da li su pregovori uopšte otpočeli. Predsednik Olimpika iz Liona Žan Mišel Aulas demantovao je da je bilo razgovora sa Kataloncima.

Danas je ipak italijanski novinar objavio informaciju da je holandski fudbaler dogovorio lične uslove. Dok bi na konto obeštećenja francuski tim mogao da prihoduje 22 miliona evra.

Barselona želi da dovede još jednog  Holanđanina, reč je o Žoržinju Vajnaldumu, zvanična ponuda još uvek nije poslata na adresu Liverpula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva