DOLAZAK STANOJEVIĆA NA STADION: Uspomene u hodnicima fudbalskog zdanja u Humskoj (VIDEO)
NA stadionu Partizana u Humskoj 1 okupila se uprava crno-belog kluba i novinari svih redakcija jer je danas promocija novog trenera Aleksandra Stanojevića.
foto: N. I.
Dok je stari/novi trener dolazeći na promociju, na stadion Partizana sa kojeg je otišao 2012. godine, Aleksandar Stanojević je pre ulaza u konferencisjku salu prošao hodnikom u kojem su fotografije svih trenera u istoriji kluba. Njegova tu stoji odavno, a poslednja koja je okačena je fotografija Save Miloševića.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SAVO MILOŠEVIĆ: FK Partizanu želim sve najbolje! Ponovo prelazim u navijače, što sam uvek i bio
01. 09. 2020. u 18:28 >> 18:28
MILOŠEVIĆ: Ružno je ono što sam uradio u Novom Sadu, nikad više neću raditi ovde
01. 09. 2020. u 16:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (1)