IZNENAĐENJE NA STADIONU PARTIZANA: Mitrović se vratio na mesto uspeha (FOTO)

Časlav Vuković

22. 08. 2020. u 20:20 >> 20:44

FUDBALERI Partizana su pred utakmicu sa Inđijom dobili dobro poznatog gosta. U pitanju je reprezentativac Srbije i bivši igrač crno-belih Aleksandar Mitrović.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА СТАДИОНУ ПАРТИЗАНА: Митровић се вратио на место успеха (ФОТО)

Foto: N. Paraušić

Sjajni napadač Fulama je dao podršku izabranicima Sava Miloševića pred duel petog kola Superlige Srbije.

Mitrović je došao u Humsku da podrži voljeni klub pred ovaj meč, ali i susret sa RFS-om u Evropi.

- Moraju da značu čiji dres i grb nose, za koga igraju. Srce na teren, pamet u glavu i slušajte trenera. Veća motivacija od ovog dresa ne treba - rekao je Mitrović.

FOTO: M. Bl.

Aleksandar Mitrović došau u Humsku da pruži podršku Partizanu

Usledio je aplauz za sjajnog napadača, koji je prošle sezone kao najbolji strelac Čempionšipa odveo Fulam u Premijer ligu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

VELIKA DELA NA SCENI HUMANOSTI: „Moj prvi put“ i „Jazavac pred sudom“ u Fondaciji Mozzart