ZVEZDA SLAVILA NA “MARAKANI”: Dva mata za četiri minuta - Ivanić i Spiridonović zatresli mrežu

Z. Ćorović

25. 07. 2020. u 21:10

ODLIČNO prvo poluvreme podsetilo je da šampion ume brzo i efektno da napada i postiže golove.

ЗВЕЗДА СЛАВИЛА НА “МАРАКАНИ”: Два мата за четири минута - Иванић и Спиридоновић затресли мрежу

Za četiri minuta, od 20. do 24, Crvena zvezda je dva puta matirala odbranu Napretka što je bilo dovoljna da trijumfuje u prijateljskom meču na „Marakani“ – 2:1 (2:0).

Trener Crveno-belih Dejan Stanković može da bude zadovoljan brojnim tečnim akcijama ekipe u prvom delu, posle kojih su padali i golovi. U 20. minutu Katai je je lepo izbacio Tomanea, pa je Portugalac proigrao Ivanića za 1:0. Nedugo zatim je Rodić bio asistent a novajlija Spiridonović strelac prvog pogotka u Zvezdinom dresu – 2:0. Kruševljani su pogodili prečku u 28. iz šuta glavom Oumarua, a u 81. Šarac je pogodio za konačnih 2:1.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Pankov, Milunović (od 39. Degenek), Rodić, Sanogo (od 39. Jovičić), Nikolić, Ivanić, Katai, Spiridonović, Tomane. Drugo poluvreme: Gobeljić, Eraković, Babić, Jovančić, Vulić, Radulović, Vukanović, Krstović.