JESENJI PRVACI "UKRSTILI KOPLJA": Partizan remizirao u prvoj pripremnoj utakmici za nastavak sezone u Superligi Srbije

Filip Milošević

10. 01. 2026. u 15:52

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno na prvom pripremnom meču za novu sezonu. U Turskoj su sa mađarskim Đerom remizirali 2:2.

ЈЕСЕЊИ ПРВАЦИ УКРСТИЛИ КОПЉА: Партизан ремизирао у првој припремној утакмици за наставак сезоне у Суперлиги Србије

FOTO: Ata images

Partizan je nakon prvih 45 minuta vodio sa 2:1. Ninić i Janković su bili strelci u 8. odnosno 18. minutu, da bi do poluvremena smanjio prednost "parnog valjka" nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Željko Gavrić u 27. minutu.

U preostalih 45 minuta viđen je samo jedan pogodak i to mađarskog jesenjeg šampiona, pošto je u 80. minutu pogodio Njie.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU