TSC NASTAVLJA SA DOBRIM IGRAMA: Još jedan rival pao na pripremama

03. 02. 2024. u 19:22

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole odigrali su još jedan dobar meč u okviru priprema u španskoj Marbelji i trijumfovali protiv ekipe AIK-a iz Stokholma rezultatom 2:0.

ТСЦ НАСТАВЉА СА ДОБРИМ ИГРАМА: Још један ривал пао на припремама

Ekipa Žarka Lazeića pitanje pobednika rešila je već u prvom poluvremenu golovima Gorana Antonića u 15. minutu i Ivana Milosavljevića u 38. minutu.

Timu iz Bačke Topole ovo je bio treći trijumf na pripremama, uz jedan remi i jedan poraz, čime su zaokružili jako dobre zimske pripreme.

Prošlogoišnjeg vicešampiona na otvranju prolećnog dela Superlige očekuje gostovanje ekipi IMT-a u nedelju 11. februara od 15 časova.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine