ŽREB ZA ČETVRTFINALE KUPA SRBIJE: Zvezda protiv drugoligaša, Partizan igra gradski derbi
FUDBALERI Crvene zvezde igraće protiv Vršca, dok će se Partizan sastati sa Voždovcem u četvrtfinalu Kupa Srbije, odlučeno je danas žrebom u Beogradu.
FOTO: FSS
U preostala dva meča četvrtfinala Kupa Srbije igraće: Čukarički - Vojvodina i Radnički Kragujevac - Novi Pazar.
Parove četvrtfinala Kupa Srbije je izvlačio selektor ženske reprezentacije Srbije Dragiša Zečević.
Utakmice četvrtfinala Kupa Srbije biće odigrane 10. aprila naredne godine.
Polufinale je na programu 24. aprila, a finale Kupa Srbije će biti odigrano 23. maja 2024. godine.
Trofej Kupa Srbije brani Crvena zvezda.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)