KAD SRBIN RASPALI PO LOPTI: TV komentator "odlepio" posle šuta Lazara Samardžića (VIDEO)

12. 11. 2023. u 18:23

Fudbaleri Udinezea odigrali su na svom terenu nerešeno, 1:1, protiv Atalante, a domaćin je poveo golom Valasa u 44. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Lazara Samardžića.

КАД СРБИН РАСПАЛИ ПО ЛОПТИ: ТВ коментатор одлепио после шута Лазара Самарџића (ВИДЕО)

Samardžić je prethodno sjajnim udarcem uzdrmao prečku suparničkog gola.

Bod Atalanti doneo je Ederson pogotkom u drugom minutu nadoknade vremena (VIDEO).

Atalanta je peta na tabeli sa 20 bodova, a u narednom kolu na svom terenu igraće sa Napolijem. Udineze je 16. sa 11 bodova, a u narednom kolu gostovaće Romi.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su danas na svom terenu Bolonju sa 2:1, u utakmici 12. kola Serije A.

Golove za Fiorentinu postigli su Đakomo Bonaventura postigao u 17. i Nikolasa Gonzales iz penala u 48. Jedini strelac za goste bio je Džošua Zirkze u 33. minutu iz jedanaesterca.
Ekipa iz Firence trenutno zauzima šesto mesto na tabeli Serije A sa 20 bodova. Bolonja ima dva boda manje na sedmom mestu. Za ekipu Fiorentine je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Nikola Milenković.
Fiorentina će u narednom kolu gostovati Milanu, dok će Bolonja igrati sa Torinom.

Empoli je ranije danas na gostovanju pobedio Napoli sa 1:0. Kasnije igraju Lacio - Roma i Inter - Frozinone.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44