UEFA IZAŠLA ZVEZDI U SUSRET: Navijači šampiona Srbije ovo nisu očekivali na dan utakmice
Fudbalski klub Crvena zvezda pustio je u prodaju još 5.000 ulaznica za večerašnju utakmicu protiv Lajpciga, u četvrtom kolu Lige šampiona.
FOTO: Tanjug/AP
Evropska fudbalska unija (Uefa) usvojila je žalbu beogradskog kluba, pa je u prodaju pušten ostatak ulaznica, koje se prodaju putem interneta i na blagajnama stadiona "Rajko Mitić", navodi se u današnjem saopštenju na sajtu crveno-belih.
Putem interneta i na blagajnama se mogu kupiti ulaznice za zapad, istok i tribinu "Siniša Mihajlović", dok su karte za sever dostupne samo na stadionu.
Zvezda je obavestila sve navijače koji imaju karte za jug i ulaze 23 i 24, da koriste ulaze 20, 21 i 22, pošto će ulazi 23 i 24 biti zatvoreni zbog kazne Uefa. Utakmica se igra večeras od 21 čas.
Posle tri kola u Grupi G prvi je Mančester siti sa svih devet bodova, Lajpcig ima šest, a Jang bojs i Zvezda po jedan bod.
Preporučujemo
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)