SUPERLIGA SRBIJE: TSC bez ''goriva'' protiv Spartaka, Čukarički i Voždovac podelili bodove

08. 10. 2023. u 20:38

Fudbaleri subotičkog Spartaka savladali su večeras TSC u Bačkoj Topoli 2:0 (0:0) u utakmici 11. kola Superlige.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ без горива против Спартака, Чукарички и Вождовац поделили бодове

Subotičani su ostvarili prvi trijumf "na strani" ove sezone golovima Voja Ubiparipa u 53. i Andreja Todorovskog u 66. minutu.

Sa druge strane, tim Žarka Lazetića je nakon vrednog remija protiv Olimpijakosa (2:2) u Ligi Evrope "vezao" drug meč na domaćoj sceni bez pobede, jer su u prošlom kolu osvojili samo bod u Lučanima protiv Mladosti (1:1).

Istovremeno, Čukarički i Voždovac remizirali su na Banovom brdu 1:1 (0:1).

Gosti su poveli pogotkom Borisava Burmaza u 35, a izjednačio je Luter Sing u 52. minutu.

BONUS VIDEO: Fudbaler Jang bojsa, Filip Ugrinić: Voleo bih da zaigram za Zvezdu!