NEDAVNO STIGAO, A VEĆ OSVOJIO TROFEJ: Mesi prevodio Inter Majami do pehara (VIDEO)

20. 08. 2023. u 10:05

LIONEL Mesi nedavno stigao u Inter Majami, a već je uspeo da osvoji prvi trofej. On i saigrači su u finlu Liga kupa pobedili Nešvil posle boljeg izvođenja penala 10:9 (1:1).

НЕДАВНО СТИГАО, А ВЕЋ ОСВОЈИО ТРОФЕЈ: Меси преводио Интер Мајами до пехара (ВИДЕО)

Inter je prvi stigao do prednosti. U 23. minutu Argentinac je postigao sjajan gol, njegov 10. na sedam utakmica u dresu kluba sa Floride.

Ipak, u 56. minutu Fafa Piko je uspeo Nešvilu da donese izjednačenje i na taj način odveo utakmicu u penale.

Mesi je i sa bele tačke bio siguran, on je prvi šutirao u seriji. Na kraju je golman Intera Drej Kalender bio jedan od junaka. Odbranio je dva penala i postigao gol za pobedu.

Argentinac je na ovaj način stigao do 44. trofeja u bogatoj karijeri što je rekord u fudbalu.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“