SPEKTAKLT U ZEMUNU: Kaluđerović odveo OFK-u na korak od Prve lige Srbije

13. 05. 2023. u 16:02

Fudbaleri OFK Beograda savladali su na gostovanju Zemun sa 1:0 u 27. kolu Srpske lige grupa Beograd. Tim trijumfom su se tri kola pre kraja približili promociji u drugi rang takmičenja, Prvu ligu Srbije.

СПЕКТАКЛТ У ЗЕМУНУ: Калуђеровић одвео ОФК-у на корак од Прве лиге Србије

OFK Beograd stiže do vođstva u 28. minutu preko Andrije Kaluđerovića koji je iskoristio grešku čuvara mreže Zemunaca Davidovića.

Nakon samo 5 minuta, gosti ostaju sa igračem manje kada je Mimović isključen zbog sportnog drugog žutog kartona.

Do kraja utakmice, Zemun je napado, međutim nije uspeo da stigne do gola i važnog boda.

Ostala su tri kola do kraja, OFK-a i Zemun imaju po 58 bodova, međutim momci sa Karaburme imaju bolji međusobni skor i bolju gol razliku.

BONUS VIDEO: Večeras prvi put upaljeni reflektori na novom stadionu u Loznici