SVET JE BRŽE-BOLJE UKLJUČIVAO PRENOS: NJukasl dao pet golova Totenhemu za samo 21 minut od početka utakmice!

23. 04. 2023. u 15:43 >> 17:18

FUDBALERI Totenhema propisno su se obrukali na utakmici 32. kolu Premijer lige protiv Njukasla. "Pevci" su za 21 minut primili čak pet golova.

СВЕТ ЈЕ БРЖЕ-БОЉЕ УКЉУЧИВАО ПРЕНОС: Њукасл дао пет голова Тотенхему за само 21 минут од почетка утакмице!

Rezultat je posle pogotka Isaka u 21. minutu bio 5:0 i retko ko je tako ponizio ekipu iz Londona.

Šveđanin se dva puta upisao u strelce, a osim njega golove su postigli Džejkob Marfi takođe sva puta tresao mrežu rivala i Žoeliton.

RADOST Fudbaleri Njukasla/FOTO: Tanjug/AP

Ova blamaža Totenhema još više dobija na značaju ako se zna da je ovo za oba tima bio važan meč zbog borbe za Ligu šampion.

Utakmica koja se igra na "Sent Džejms Parku" završena je na kraju rezultatom 6:1. Kalum Vilson je bio strelac za domaćina, a jedini gol za goste bio je delo Harija Kejna.

Njukasl je sada treći na tabeli sa 59 bodova, dok je Totenhem na petom mestu sa 53, ali ima čak dve utakmice više od Mančester junajteda koji je četvrti sa 59 bodova.

BONUS VIDEO: MILOJEVIĆ NAKON ZVEZDINE TITULE: Čestitam svima, ali znamo šta nas čeka u sredu