TEN HAG VERUJE U PORTUGALCA: ''Biće kapiten sve dok nema Megvajera''
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag potvrdio je danas da će Portugalac Bruno Fernandeš sigurno ostati kapiten engleskog kluba u odsustvu Harija Megvajera, prenose britanski mediji.
Foto: Tanjug
Fernandeš se našao na meti kritika zbog loše igre, ali i nesportskog ponašanja i simuliranja tokom utakmice protiv Liverpula, koju je Mančester junajted izgubio rezultatom 7:0.
- Fernandeš ima briljantnu sezonu. On je imao važnu ulogu u našem timu ove sezone. Fernandeš daje energiju celom timu. On trenira saigrače, on je inspiracija. Međutim, niko nije savršen, svi prave greške. Svi greše i iz toga učimo. Ja moram da učim, a moraće i on. Niko nije savršen. On je inteligentan. Zaista sam zadovoljan što je on naš igrač i kapiten kada Hari ne igra - rekao je Ten Hag uoči prvog meča osmine finala Lige Evrope protiv Betisa.
Napadač Mančester junajteda Markus Rašford pohvalio je Fernandeša rekavši da je fantastičan igrač.
- Volim da igram sa Brunom, on je savršen saigrač za napadača kao što sam ja. Bio je dobar vođa čak i kada nije bio kapiten, što je dobar znak. Kao što je i trener rekao, niko nije savršen i ponekad toliko želite da pobedite da na kraju uradite stvari koje za vas nisu karakteristične. Pomogao je drugim igračima da budu bolji - istakao je Rašford.
BONUS VIDEO: "NARAVNO DA NISAM ZADOVOLjAN" Trener Crvene zvezde posle gostovanja TSC-u
Preporučujemo
RASTANAK SE PRIMAKAO: U Madridu sve glasnije pričaju o odlasku velikog igrača
08. 03. 2023. u 11:04
RADNIČKI IMENOVAO NOVOG TRENERA: Nenad Lalatović je bivši, na klupi Nišlija dobro poznato lice
08. 03. 2023. u 12:49 >> 13:16
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)